Wednesday, June 17, 2009

Wino na antenie!

It’s official. Doczekałem się swojego własnego programu o winie (a jak!) w radiu. Radiem tym jest http://www.radiowroclove.com/- pierwsza angielskojęzyczna stacja w Polsce. Na razie internetowa, ale jak odbiór będzie taki jak obecnie to jest jedynie kwestią czasu aż pojawi się w tradycyjnym eterze (inna sprawa, że jest tylko kwestia czasu aż tradycyjny eter odda palmę pierwszeństwa internetowi więc tak czy inaczej jesteśmy na wygranej pozycji ;) )

Program o roboczej nazwie „Wine Not?” doczekał się na razie 2 odcinków. Na antenę wdzieram się w poniedziałki i środę po godzinie 20. Grupa docelowa – raczej początkujący miłośnicy wina. To bardziej zaproszenie do tego pięknego świata, coś w rodzaju kursu podstawowego. Co nie znaczy, że cała reszta maniaków wina nie może od czasu do czasu posłuchać.

Jak wszystkie będzie się układało i znajdę czas, z 2 edycji w tygodniu zrobią się trzy, tym bardziej, że o ledwie jednym szczepie można gadać godzinami a co dopiero o całym winie świata.

Postaram się też za każdym razem otwierać butelkę wina na antenie i dzielić się wrażeniami (to pod warunkiem, że znajdę sponsora...mojej kolekcji starczy na raptem kilka tygodni).

O radiu i programie można pogadać na goldenline.pl. Jesteśmy też na twitterze, naszej-klasie, myspace itd.

Aha, jeszcze jedno – jeśli ktoś nie zdarzy posłuchać na żywo kolejne odcinki Wine Not? będą pojawiały się na stronie radia w formie podcastów.
.

2 comments:

Amarone said...

Po raz kolejny nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć "czapki z głów";) Tylko nie urośnij za bardzo w pysze, żeby audycje były równie dobre jak posty na blogu;) Czekam na link, bo z chęcią posłucham. 3mam kciuki.

Czako said...

Merci za dobre słowo. Sluchac mozna na www.radiowroclove.com . Nasgteny odcinek juz w ponedzialek po 20. pozdr!